Vadi İstanbul Evden Eve Nakliyat

Aileyi aile yapan yuvadır, her zaman yada çalışma alanın, iş yerindir.
Yuvanız günü geldiği zaman çabaladığın, çalıştığın, uğraştığın, evini yada iş yerini taşımanın tam zamanı geldi dersin. Büyütürsün bütün sevincini ikiye katlarsın ama aklınız hep eşyalarınızda kalır yada kim taşıyacak diye düşünürken tam o sırada biz geliriz aklınıza.. Güvenli nakliyatçılar.
İstanbul’da yıllardan beridir bu işi profesyonel olarak yapıyoruz, gerek referanslarımız gerek personelimizin profesyonelliği ve uygun fiyat ile güvenli temiz nakliyat hizmeti olarak her zaman sizinleyiz.

Detaylı Bilgi İçin0532 137 87 81 ‘i Arayınız

 

Nakliyat hizmetlerinde üzerinde durulması şart olan en ehemmiyetli konulardan birisi olan piyano taşıma hizmetinin netlikle alanında tecrübeli personeller tarafından gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Piyanolar modellerine göre onlarca kilo ağırlığına kadar çıkabilen eşyalardır. En iyi bir şekilde taşınabilmesini sağlamak için teknik donanım ve tecrübeli personel ehemmiyetlidir. Oruçoğlu sizlere sahip olduğunuz piyano modelini profesyonel bir şekilde yeni adresinize kadar eriştireceğini garanti eder.

Profesyonel Piyano Taşıma Hizmeti

Firmamız, profesyonel manada piyano taşıma hizmetini sunmaktadır. Sahip olduğu teknik bilgi birikim ve donanım sayesinde, piyanonuz en ufak bir şekilde zarar görmeden nakliye aracına uygun bir şekilde yüklenir sonrasında yeni adresinizde dairenize kadar taşınır. Tüm bu süreçte piyanonuzun profesyonelce taşınmasını aşağıdaki kriterlere dayanarak gerçekleştiririz;

  • İlk olarak piyanonuz paketlenerek, taşımaya uygun bir hale getirilir
  • Piyanonuzun modeline göre uygun bir paketleme yapılır, bu sayede olası darbe vb. vaziyetlerde zarar görmesi engellenir
  • Pek çok piyano modeli için kullanışlı “askılı kızak sistemi” kullanılır ve bu sayede etrafa veyahut piyanoya hiç bir zarar gelmeden taşıma işlemi gerçekleştirilir
  • Piyano modelinizin ebatlarına uygun bir şekilde araca yerleşiminin yapılması da ayrı olarak ehemmiyet arz eder. Bu manada bizler tamamiyle hijyenik bir taşıma hizmeti sunuyoruz.

Firmamız sizlere her türlü hane eşyaları, çelik kasa taşımacılığı gibi hizmet seçenekleri ile beraber alanında en emin piyano taşıma hizmeti de sunmaktadır.

Piyano Taşıma Hizmetleri için Bize Erişin

Profesyonel bir hizmet almayı seçenek ederek; vakitten, bütçeden tasarruf edersiniz. Sahip olduğumuz teknik ekipmanlar ve alanında tecrübeli personellerin gerçekleştireceği piyano taşıma hizmeti ile kısa müddette piyanonuzun yeni adresinize meselesiz bir şekilde taşınması işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır. Emin bir firma olarak bizlere hizmet numaralarımızdan her vakit erişebilirsiniz.

 

Detaylı Bilgi İçin0532 137 87 81 ‘i Arayınız
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir