Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Ev taşımasını sorun olarak görmekten kurtulun. Çünkü şirketimiz, Büyükçekmece evden eve nakliyat işlemlerini sorunsuz olarak yerine getirmektedir. Ev taşıma konusunda oldukça tecrübeli olduğumuz için sorunsuz olarak eşyalarınızı istediğiniz yere götürmekteyiz. Bu noktada kusursuz çalışan bir sistemimiz mevcut. Ev taşımadan önce görevlilerimiz eşyaların tespitini yapmaktadır. Ne kadar eşya varsa ona göre bir planlama gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra bünyemizde bir de ekspertiz yer almaktadır. Ekspertiz, eşyaların analizini yapmakta ve buna göre bir fiyat çıkarmaktadır.

Asansör İle Taşımacılık Çok Daha Kolay

Son yıllarda gelişen sistem sayesinde tüm ev taşıma işlemlerinde asansör kullanılmaktadır. Asansörler, kamyonlarımızın yanında hizmet vermektedir. Ayrıca asansör oldukça uzundur. Bundan dolayı evlerin çok yüksek katlarına kadar asansör ile eşya alınabilmektedir. Asansörün çevresi korunaklı olduğu için eşyalara herhangi bir zarar gelmemektedir.

Büyükçekmece evden eve nakliyat kapsamında paketleme işlemleri de yapılmaktadır. Eşyaların yapısına göre değişik malzemeler tercih edilmektedir. En hassas eşyalar bile çok başarılı bir şekilde koli içerisine konulmaktadır. Böylelikle eşyaların kırılması ya da zarar görmesi gibi durumların önüne geçilmiş olmaktadır. Bunun yanı sıra ev taşıma işlemlerinde sigorta sistemimiz mevcuttur. Eşyanızın başına gelebilecek herhangi bir olumsuzluk, sigorta sayesinde karşılanmış olacaktır. Nakliyat şirketimizin aracılığı ile sahip olduğunuz eşyalar, tam olarak söz verdiğimiz saatte yeni evinize ulaşacaktır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat sayfamızı ziyaret ettiniz mi?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir