Asansörlü Taşımacılık

Detaylı Bilgi İçin; 0532 137 87 81 ‘i Arayınız

Asansörlü Taşıma

Iİstanbul’da Asansörlü Taşıma Hizmeti istiyorsanız web sitemizde bulunan iletişim bölümlerinden bizlere ulaşabilir veya aşağıda yer alan hemen ara butonuna tıklayarak direk arayabilirsiniz. Depolama Hizmetleri İçin İSTANBUL içi hizmet vermeye başlamış bulunuyoruz.


Hemen Ara

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Taşıma Hizmeti İçin Bizimle İletişime Geçin

Fiyatlandırma ve Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

İstanbul Asansörlü Taşıma, Evden Eve Nakliyat

 

Bir yerden bir yere taşınmak isteyen, önceden taşınmış olan herkes nakliyat firmalarıyla bağlantı kurmuş ve bu firrmaların deneyimlerinden ya istifade etmiş, veyahut istifade edecektir. Haneden haneye nakliyat firmaları deneyim, bilgi ve eğitim ile ilgili ne kadar iyi bir düzeydeyse, müşterinin yaşayacağı deneyim de o kadar iyi olmaktadır. Haneden haneye nakliyat yalnızca eşya taşımak mananında değildir. Bu iş pek çok istikametiyle tecrübeli firmalar ve eğitimli personeller tarafından yapılmalıdır. Paketlemeden, araca yerleştirmeye, doğru zamanlamadan eşyanın, taşınacağı haneye hasar görmeden gitmesine kadar her evre büyük bir titizlikle gerçekleştirilmelidir. Ayrı olarak firma çalışanlarının, hane sahibine karşı güler yüzlü, saygılı olması da çok ehemmiyetlidir. Evden eve nakliyat süreçleri üç aşamada ele alınabilir. Bunlar tasarılama, uygulama ve kontrol süreçleridir. Haneden haneye nakliyat öncelikli olarak demontaj ile başlar. Eşyaların demontajını yaptıktan sonra eşyaları paketleme işlemi yapılır. Paketleme işlemi hassasiyetle yapılması gerekenlerin başında bulunur. Eşyaların zarar görmemesi, kırılmaması müşteri memnuniyetini sağlar. Paketleme işlemi bittikten sonra, eşyaların araca doğru yerleştirilmesi gereklidir. Hangi eşya, neyin üzerinde veyahut nerede olursa hasar görmez ve gideceği yere zarar görmeden gider bunun şuurunda olan personellerin meselesiz yapacağı bir işlemdir.
Verilen müddette eşyanın yeni eve taşınması emin bir firmanın özenli olması şart olan konulardandır. Bu yüzden müşteri ve firma arasında net bir tarih kesinlikle belirlenmelidir. En son evre ise eşyaların yeni yerlerine kurulmasıdır. Dilendiğinde uygun depolarda muhafaza edilmektedir. İstendiğinde eşyalar depodan çıkarılarak yeni adrese taşınabilir. Haneden haneye nakliyatta ücret ile ilgili belirleyici olan iki operasyon bulunmaktadır. Taşımanın şehir içi ve şehir dışı olması fiyatın değişmesine kapı aralamaktadır. Fazla yakıt, fazla personel ve uzaklık şehir dışı nakliyelerin daha fiyatlı olmasının sebepleridir. Şehir içi nakliye yapılacaksa, firma ile görüşülüp ekspertiz yapılması istenebilir. Firmanın evi görmesi ve kontrat yapması müşterinin faydanına olacaktır. Sektörün rekabetçi olması, firmaların piyasada kendilerini kabul ettirme gayretleri sebebiyle, nakliyat firması seçmeden önce iyi bir araştırma yapmayı ve fiyat konusunda bilgi sahibi olmayı gerektirir. Yeni adresin bilgilerinin doğru verilmesi, firma yetkililerinin isminin ve telefon numarasının alınması güvenilir bir çalışmanın koşullarındandır.